Druk transferowy jako szybsza i tańsza alternatywa zamiast sitodruku

Druk transferowy pozwala na realizację nadruku różnego rodzaju produktów w szybszy, bardziej elastyczny i znacznie tańszy sposób niż konwencjonalny sitodruk. Jakość jest porównywalna. Jak to jest możliwe? Przygotujemy dla klienta nadruk na foliach transferowych do prasowania odzieży, ale sama aplikacja będzie zależeć od potrzeb zleceniodawcy.
Druk transferowy

Zalety druku transferowego

Zalety druku transferowego

– Znaczne obniżenie koszty drukowanej odzieży
– Większa swoboda druku na odzieży w zależności od aktualnych potrzeb, nadruk nanosicie w kilka minut
– Oszczędność miejsce w magazynie
– magazynujecie tylko folie transferowe, a nie odzież.
– Druk na produktach, dla których nie można zastosować bezpośredniego nadruku na odzieży, np. plecaki, saszetki nerki, breloki i inne produkty.

Sitodrukowy druk transferowy

Sitodrukowy druk transferowy

Jakość druku transferowego jest porównywalna do bezpośredniego druku farbami. Dostarczone transfery mają trwały kolor, są odporne w praniu i na ścieranie. Niewielką wadą jest mniejsza przewiewność druku na tkaninach kolorowych na większych powierzchniach, co nie ma większego wpływu na większość produktów drukowanych. Minimalne zamówienie 10 arkuszy. W przypadku potrzeby dokładnego koloru nadruku, prosimy o podanie kolorów Pantone C.

Druk cyfrowy transferowy

Druk cyfrowy transferowy

Technologia odpowiednia do drukowania pełnokolorowych zdjęć rastrowych i przejść kolorów. Transfer cyfrowy spełnia wszystkie standardy druku. Niewielką wadą jest mniejsza przewiewność druku na tkaninach kolorowych na większych powierzchniach. Transfer cyfrowy można stosować tylko do tkanin bawełnianych. Minimalne zamówienie 10 arkuszy.

Galeria druku transferowego

Nezávazná poptávka

Online kalkulace tisku

Online kalkulace

Złożenie niezobowiązującego zapytania

W przypadku niejasności uzgodnienie szczegółówZapytanie

Data pro výrobu transferů

Předlohy pro transferový tisk posílejte nejlépe vektorech: cdr, ai, eps, pdf. Texty převeďte do křivek. Vyžadujete-li přesnou barevnost tisku, zadávejte barvy podle Pantone C. Je možné tisknout i velmi jemné motivy s linkami od 0,2 mm a drobný text.

Předlohy pro digitální transfer nejlépe ve formátu psd na průhledném pozadí, v režimu CMYK, s rozlišením c.300 dpi. Při tisku na barevné látky neumožňuje digitální transfer přechody motivu „do ztracena”, okraj motivu musí být přesně ohraničen

Velikost transferového tisku

Velikost tisku je dána velikostí transferových archů. Standardně tiskneme do formátu 23×33,5 cm. Při požadavku na větší motivy tiskneme do formátu 30×43 cm. Do tiskového formátu můžete umístit více motivů. Mezi jednotlivými motivy dodržujte minimální vzdálenost 10 mm. Nebo pošlete motivy samostatně s požadavkem na jejich velikost a počty ks.

Maximální formát digitálního tisku je 29×42 cm.

Lisování na polyesterové tkaniny

Informujte nás pokud budete lisovat transfery na polyesterové, nylonové, nebo směsné tkaniny. V tomto případě budeme tisknout i blokovací barvu, která zabrání sublimaci barviva z textilu do tiskových barev.

Parametry pro zalisování. Teplota: 160 °C, tlak: 0,5 – 0,7 Mps (5 až 7 bar), čas: 7 až 15 vteřin.