Koszulki firmowe, ubrania robocze i inna odzież z nadrukiem

Nasze najpopularniejsze realizacje stanowią nadruki na koszulkach firmowych i koszulkach polo, ale oferujemy i drukujemy również inny asortyment odzieży firmowej. Zajmujemy się również drukowaniem odzieży roboczej i ochronnej z różnych dziedzin działalności gospodarczej.
Koszulki firmowe

Druk firmowej odzieży

Oferujemy odzież firmową o wygodnym i eleganckim kroju, który pracownicy lubią nosić. Do dobrych inwestycji należą koszulki firmowe z nadrukami, koszule, koszulki polo, bluzy i inna odzież firmowa. Produkty te wzmacniają przynależność pracowników do firmy i budują jej dobry wizerunek, dodatkowo stanowią istotny element reklamy firmy.

Drukowanie odzieży roboczej

Drukujemy komplety robocze i kombinezony, spodnie, bluzy robocze, spodnie robocze, kamizelki, koszulki, fartuchy, spódnice, płaszcze robocze oraz inną odzież roboczą i ochronną. Do druku używamy farby wodne, które mają matowy jedwabisty wygląd, są miękkie, ale co najważniejsze bardzo trwałe. Dotyczy to na przykład odzieży dla gastronomii. Do nadruku możemy dodać inne efekty, technologie oraz haft.
Koszulki firmowe
Koszulki firmowe

Szeroka oferta odzieży firmowej i odzieży roboczej

Oferujemy szeroką gamę profesjonalnej odzieży. W naszym asortymencie posiadamy również specjalne koszulki robocze, które wytrzymują większe obciążenie i można je prać w temperaturze 60°C. Koszulki robocze posiadają podwójne szwy co zwiększają ich wytrzymałość. Dla gastronomii oferujemy koszule, bluzki barmańskie, fartuchy i inne produkty. Odzież dla gastronomii jest często wykonana z materiałów z domieszką poliestru, które charakteryzują się dużą odpornością na zużycie i mogą być często prane.

Kamizelki ostrzegawcze odblaskowe i odzież ostrzegawcza

Oferujemy kamizelki odblaskowe, szaliki odblaskowe oraz inną odzież ochronną. Wszystkie oferowane kamizelki odblaskowe posiadają certyfikat UE. Kamizelki ostrzegawcze są używane jako bardzo skuteczne zabezpieczenie w warunkach słabej widoczności. Nadają się dla rowerzystów i pieszych w ruchu drogowym, są niezbędne w wyposażeniu kierowców, w budownictwie, znajdują zastosowanie na imprezach oraz dla dzieci w przedszkolach i szkołach.
Koszulki firmowe
Nezávazná poptávka

Online kalkulace tisku

Online kalkulace

Złożenie niezobowiązującego zapytania

W przypadku niejasności uzgodnienie szczegółówZapytanie