Produkcja toreb na zamówienie oferuje szerokie możliwości

Jeśli standardowe torby reklamowe nie odpowiadają wymaganiom klientów, to produkcja toreb na zamówienie jest idealnym rozwiązaniem.

Czy wasze torby powinny idealnie współgrać z wizerunkiem firmy, kampanią reklamową lub rodzajem wydarzenia? W produkcji na zamówienie można dobrać wszystko, od rozmiarów torebek, zestawień kolorystycznych, odszycia uszu, lamówki i dodatków po obróbkę boków. Dodatkowo produkcja toreb reklamowych szytych na miarę oferuje szersze możliwości nadruku, w szczególności nadruk aż do szwów bocznych. Przy zamawianiu toreb należy wziąć pod uwagę dłuższy czas dostawy, od czterech do ośmiu tygodni, w zależności od ilości i wymagań zamówienia.

Produkcja toreb na zamówienie oferuje szerokie możliwości

Jak mogą wyglądać torby na zamówienie?

Produkcja toreb na zamówienie pozwala na wiele sposobów wykończeń. Na stronie jest przykładowych kilka prostszych modeli, które nadają się do celów reklamowych. Rozmiar i kształt można dostosować do swoich potrzeb, produkujemy zarówno małe płócienne torby na różnego rodzaju imprezy, jak również torby na zakupy, torby.

Jak wygląda produkcja toreb na zamówienie?

  • Najlepiej skontaktować się z nami ze swoim projektem.
  • Doradzimy i przygotujemy ofertę cenową na podstawie wprowadzonych parametrów.
  • Minimalny koszt produkcji toreb reklamowych to 250 sztuk.

Rozmiar nadruku nie jest ograniczony

W produkcji toreb reklamowych nadruk jest realizowany przed uszyciem torby, co pozwala na zadrukowanie toreb na jej całej powierzchni. Istnieje również możliwość zadrukowania boków torebek lub naszytych kieszeni.

Możliwości uszycia dolnej krawędzi i boków torby

Tańsze warianty w porównaniu do torebek z dnem i bokami.

1 – zszycie dolnej krawędzi torby
2 – przeszycie dolnej krawędzi i boków torby.

Produkcja toreb na zamówienie oferuje szerokie możliwości

Wymaganie do danych do druku

W przygotowaniu grafiki do nadruku “na spad” należy wziąć pod uwagę technologię szycia na dole torebki i po bokach i zostawić 0,5 cm tkaniny bez nadruku oraz 3 cm na górze torebki. Przesyłamy klientom dokładny rysunek torby i nadruk.

Produkcja toreb na zamówienie oferuje szerokie możliwości
Nezávazná poptávka

Online kalkulace tisku

Online kalkulace

Złożenie niezobowiązującego zapytania

W przypadku niejasności uzgodnienie szczegółówZapytanie

Zakázková výroba a potisk reklamních předmětů z bavlny

V naší nabídce nechybí ani výroba triček a dalšího textilu na zakázku dle požadavků zákazníka. Spolupracujeme s řadou firem, které se zabývají textilní výrobou, a díky tomu vám můžeme nabídnout opravdu komplexní řešení. Máme zkušenosti s realizací cestovních polštářků, utěrek, textilních ubrousků, textilních hraček, dárkových plátěných sáčků, tiskneme látkové obaly na dárkové předměty, látkové tašky na lahve, kuchyňské chňapky, zástěry, víceúčelové šátky a další specifické textilní výrobky.

Ukázky zakázkové textilní výroby