Plecaki z własnym nadrukiem dokładnie według waszych projektów

Szybka i wygodna realizacja zamówienia online, od złożenia zapytania z nadrukiem własnego pomysłu po zatwierdzenie korekty. Zadrukowane worki/plecaki dostarczymy w uzgodnionym terminie na miejsce przeznaczenia.

Zamówcie własny nadruk na plecaki i dołączcie do grona naszych zadowolonych klientów..

Plecaki z własnym nadrukiem

Popularne produkty reklamowe

Plecaki z nadrukiem są popularnym produktem głównie ze względu na ich szerokie zastosowanie, nadają się do noszenia na co dzień w mieście lub szkole, na łonie natury oraz podczas uprawiania sportu. Dzięki temu są nie tylko praktyczną pomocą dla swoich właścicieli, ale również doskonałym gadżetem reklamowym dla klienta zamawiającego nadruk na plecakach.

Jak wybrać plecak pod nadruk?

W naszej ofercie znajdziecie plecaki o różnych kształtach, rozmiarach, kolorach i materiałach. Najczęściej drukujemy na plecakach bawełnianych, które są wygodne w noszeniu i mają większe możliwości nadruku. Plecaki bawełniane standardowo produkowane są w gramaturze 140 gsm, plecaki wyższej jakości o gramaturze 340 gsm.

Sitodruk plecaków

W przypadku skomplikowanych motywów wykonujemy również sitodruk oraz pełnokolorowy nadruk rastrowy. Sitodruk to gwarancja odporności i trwałości, nasze plecaki z nadrukiem są bardzo wytrzymałe i można je często nosić i prać. Nie bez znaczenia jest również doskonały poziom cenowy sitodruku.

Galeria plecaków

Więcej informacji na temat drukowania plecaków

Druk toreb to główna część naszej produkcji

Druk plecaków i toreb z jednego sita

Chcecie nadrukować ten sam motyw zarówno na torby i plecaki? Możemy je wydrukować z jednego przygotowanego sita, bez dodatkowych kosztów.

Druk toreb to główna część naszej produkcji

Jak przygotować dane do druku plecaków

Do drukowania plecaków potrzebne są prawidłowe parametry danych, opisanie rozmiarów motywów oraz wybór kolorów do nadruku. Jak przygotować dane do druku

Plecaki z własnym nadrukiem

Maksymalny rozmiar nadruku na plecakach

Najczęściej stosowany rozmiar plecaków to 38 x 48 cm. Maks. rozmiary nadruku na plecakach mogą wynosić: szerokość 27 i wysokość 32 cm.

Nezávazná poptávka

Online kalkulace tisku

Online kalkulace

Złożenie niezobowiązującego zapytania

W przypadku niejasności uzgodnienie szczegółówZapytanie

Plecaki z nadrukiem

Markowe plecaki są wykonane ze 100% bawełny, mają rozmiary 37×46 cm. Można wybrać albo klasyczny bawełniany plecak albo sięgnąć po wyższej jakości wykonania o lepszej gramaturze i z grubszym sznurkiem. Zapraszamy do obejrzenia naszego asortymentu.

Plecaki bawełniane na zamówienie

Produkcja plecaków na zamówienie pozwala na dopasowanie materiału i rozmiaru dokładnie do wymagań klienta. Nadruk plecaków można wykonać do samych krawędzi.

Plecaki z własnym nadrukiem

Woreczki

Woreczki bawełniane są produkowane w różnych rozmiarach, dzięki czemu mają różne zastosowanie. Wyposażone w logo i nazwę produktu mogą służyć np. jako opakowanie różnych produktów. Można wybrać ich rozmiar.

Plecaki z własnym nadrukiem