Koszulki reklamowe pod nadruk

Przedstawiamy najpopularniejsze koszulki pod nadruk. Wybrane koszulki reklamowe gwarantują równowagę pomiędzy jakością i ceną. W razie braku w naszej ofercie swojej ulubionej marki lub np. złożenia zlecania koszulki reklamowej z długim rękawem, prosimy o kontakt telefoniczny lub mailowy. Przedstawimy wam całą ofertę odzieży reklamowej.

Podane ceny obowiązują przy zamówieniu 100 szt. Ceny podajemy na podstawie zapytania. Ceny nie zawierają VATSkład materiałowy i kolorystyka koszulek reklamowych

Koszulki reklamowe wykonane są ze 100% bawełny lub bawełny z domieszką. Koszulki z bawełny organicznej (bawełna BIO) poruszają się w wyższych przedziałach cenowych. Koszulki sportowe wykonane są w 100% z poliestru, a ich nadruk ogranicza się tylko do kolorów spotowych. Producenci zazwyczaj oferują koszulki reklamowe w zakresie od 6 do 20 kolorów, ale są też dostawcy, którzy mają szerszy asortyment. Koszulki o najczęstszych gramaturach 150 - 160 g/m2 mają zwykle najwięcej kolorów, np. JHK 150 g/m2 unisex oferuje 52 kolory. Gildan Softstyle 150 g/m2 unisex dostępny jest aż w 55 kolorach. Wyjątkiem dla wyższych gramatur jest Gildan Ultra 205 g/m2 unisex, który ma aż 55 kolorów. T-shirty damskie mają większe ograniczenia w zakresie kolorów, czasami jest mniejsza gama kolorystyczna dla T-shirtów dziecięcych.